New date for Legion Run Kyiv 2020!

04 May 2020


(eng below)

Шановні легіонери,

На жаль ми мусимо повідомити, що забіг

Legion Run у місті Києві, який був запланований на суботу 23 травня, перенесено на 29 серпня у зв'язку з пандемією Covid-19, яка вплинула на весь світ. Зараз це найважча перешкода для подолання, але ми впевнені, що з взаємною підтримкою та прихильністю, ми зможемо подолати цю надзвичайну ситуацію та вже згодом разом з друзями, родиною та колегами зберемося аби відчути всі емоції від заходу Legion Run.

Усі придбані квитки дійсні на нову дату без необхідності їх підтвердження. Якщо з певних причин нова дата вам не підходить, у вас є можливість використати свій квиток на будь-яку іншу нашу подію у 2020 році, незалежно від міста проведення, або зберегти квиток для участі у Legion Run в Україні наступного року.

Для отримання додаткової інформації відправте нам повідомлення у Facebook Messenger або надішліть електронний лист на адресу info@legionrun.com
МИ — ЛЕГІОН

------------------------

Dear Legionnaires,

With great regret, we must inform you that the Legion Run Kyiv scheduled for Saturday 23 May, is postponed to August 29th 2020, due to the health emergency linked to Covid-19 which has affected the whole world. This is the hardest obstacle to climb but we are sure that with the commitment and mutual support we will be able to overcome this emergency and return to live together with your friends, family, colleagues all the emotions of the Legion Run.

All tickets will be valid for the new date without the need to validate them. If in some reason the new date is not suitable you will have the ability to use your ticket for any of our other upcoming events in 2020 no matter the city or to keep it for next year's edition of Legion Run in Ukraine.

For further information send us a message in Facebook Messenger or write us an email to info@legionrun.com
WE ARE LEGION

Newsletter